Kong Sao | Historia
10643
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10643,page-child,parent-pageid-10640,mkd-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.7,smooth_scroll,mikado-one,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Historia

Stowarzyszenie Sportów i Szuk Walki Kong Sao z siedzibą w Mikołowie, powstało w 2007 r. z inicjatywy grupy przyjaciół, którym bliskie były sztuki walki. Pierwszy zarząd to: Sylwester Czarnota – prezes oraz Krzysztof Mróz, Michał Borowski, Piotr Rabczak – wiceprezesi. Od samego początku działalności skupialiśmy się na organizacji różnego rodzaju sekcji sportowych, które miały na celu propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. W miarę upływu czasu sekcje rozrastały się na różne miasta Śląska, a do tradycyjnych stylów walki tj. Kung-fu i Ju- Jitsu doszły nowe jak Brazylijskie Ju Jitsu, Kickboxing i Mieszane Sztuki Walki. Obecnie Stowarzyszenie posiada kilka sekcji: główną w Mikołowie przy ul. Krawczyka, a także w Tychach, Katowicach, Mysłowicach i Chudowie.

Do Stowarzyszenia może przystąpić każda pełnoletnia osoba, która wyrazi chęć działania na rzecz propagowania sztuk walki oraz opłaci składkę członkowską.

10

Dziesięć lat działalności

Już ponad 10 lat działamy razem z Wami. Razem trenujemy, razem walczymy i razem się doskonalimy. Dziękujemy!
15

Zorganizowanych Mistrzostw

Co roku organizujemy zawody w rożnych dyscyplinach: Kata, Kata z bronią, Kata Synchroniczne, Mix-Cumite, K-1, Semi Contact, MMA…
213

Ponad dwieście wychowanków

Przez lata działaności wychowaliśmy ponad dwustu zadowolonych wychowanków, którzy do dnia dzisiejszego odnoszą sukcesy na arenach międzynarodowych.