Kong Sao | Otwarty Puchar Świata Kempo Budapeszt 2016
10804
post-template-default,single,single-post,postid-10804,single-format-standard,mkd-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.7,smooth_scroll,mikado-one,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Otwarty Puchar Świata Kempo Budapeszt 2016

28 Wrz Otwarty Puchar Świata Kempo Budapeszt 2016

W dniach 05.03-06.03.2016r. zawodnicy Kong Sao wraz z trenerem Sylwestrem Czarnotą przebywali na Węgrzech na Otwartym Pucharze Świata Kempo. W mistrzostwach brało udział prawie 400 zawodników z 8 państw. Nasi reprezentanci znów dowiedli ogromnego hartu ducha i rewelacyjnych umiejętności. Po raz kolejny mogliśmy się przekonać o niesamowitej wszechstronności zawodników. Ekipa Kong Sao składała się tym razem zaledwie z 6 osób, ale przywieźli do Mikołowa aż 19 medali.

Sportowcy startowali w kilku konkurencjach m.in. submission, chikarakurabe, semi-contact, light contact. Klasyfikacja medalowa: Markus Ciesielski – złoto w submission i chikarakurabe oraz brąz w walkach semi-contact, Emilia Bulska – złoto w chikarakurabe i light-contact oraz brąz w semi-contact, Patryk Lech – złoto medal w chikarakurabe i light-contact, srebrny medal w subbmision, Oskar Lech – złoto w chikarakurabe i submission, srebrny medal w semi-contact i light-contact, Igor Wiśniewski – złoto w submission oraz brąz w chikarakurabe, Wiktoria Biernacka – złoty medal w semi-contact i submission, srebro w chikarakurabe i brąz w light-contact.